Serwis samochodowy Nowa Wieś

Dobry serwis samochodowy w Nowej Wsi

Serwis samochodowy IZMOT Dariusz Strączyński w Nowej Wsi działa na rynku od 2003 roku. Wiele lat temu zaczynaliśmy od małego warsztatu, który podążając za potrzebami kierowców i branży motoryzacyjnej stał się nowoczesnym i kompleksowym serwisem samochodowym. Obecnie w naszym serwisie znajduje się kilka wysoko wyspecjalizowanych stanowisk pracy, z nowoczesnym wyposażeniem i wykwalifikowanym zespołem, dla którego nie istnieje niemożliwe. Ciągle się rozwijamy i nawiązujemy nowe współprace biznesowe po to, aby oferować naszym Klientom najwyższą jakość usług w najlepszej cenie.

W naszym warsztacie świadczymy pełen zakres usług związanych z diagnostyką i naprawami samochodów osobowych oraz dostawczych wszystkich marek. Specjalizujemy się w mechanice ogólnej oraz diagnostyce samochodowej, a także serwisie ogumienia. Współpracujemy z ponad 250 dostawcami części, narzędzi warsztatowych i sprzętu diagnostycznego.

Zobacz naszą ofertę »

IZMOT Dariusz Strączyński - zespół pasjonatów

Nasi mechanicy i diagności samochodowi mimo, że posiadają wieloletnie doświadczenie, ciągle podnoszą swoje kwalifikacje. Idziemy krok w krok za zmieniającą się motoryzacją, szkolimy się w nowych rozwiązaniach technologicznych, testujemy nowoczesne urządzenia do diagnostyki i napraw - ogólnie mówiąc: nie boimy się nowego! Bez względu na to, czy jeździsz 20-letnim Fordem czy nową hybrydową Toyotą, jeśli szukasz dobrego serwisu samochodowego w  Nowej Wsi - zapraszamy!

Naszym Klientom zapewniamy:

  • Konkurencyjne ceny

  • Szybką naprawę bez kolejek

  • Pełną kontrolę kosztów naprawy

Części, z którymi daleko zajedziesz

Wyspecjalizowana kadra i dobry sprzęt to tylko połowa sukcesu. Aby klienci mogli cieszyć się z fachowej naprawy swojego auta, potrzebne są do tego wysokiej klasy, trwałe podzespoły! W związku z tym w naszym serwisie znajdziesz:

  • części oryginalne,
  • części zamienne znanych marek - dedykowane dla Twojego modelu pojazdu (po numerze VIN),
  • nowoczesne podzespoły zamienne marki ProfiPower.

To Ty decydujesz, które z nich trafią do Twojego samochodu podczas naprawy, jednak co istotne - każdy nasz Klient może liczyć na pełne wsparcie techniczne i doradztwo naszych pracowników. Nasi specjaliści pomogą Ci dobrać części dostosowane do Twojego stylu jazdy.

Jesteśmy transparentni w kosztach naszych usług. Zawsze pytamy Klienta przed podjęciem decyzji o dodatkowych naprawach. Doradzamy również, jeśli dana część nie wymaga jeszcze wymiany - nie narażamy naszych Klientów na niepotrzebne wydatki.

Jeśli chcesz mieć sprawne auto i pieniądze w portfelu, odwiedź nasz serwis!

Skontaktuj się »